Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Klub Muzyczny Browar Polski - Szczecin

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaKlub Muzyczny Browar Polski
Adreshttp://www.browarpolski.com.pl/wp/
Godziny otwarciaPn-Śr12-23 Czw12-1 Pt-Sob12-3 Nd15-1
E-mailwaldek@browarpolski.com.pl


Klub muzyczny (codziennie muzyka na żywo i z płyt) / restauracja (smaczne polskie jadło) / największa piwiarnia w Szczecinie (piwo tylko w kuflach)
Opis
Klub Muzyczny Browar Polski zlokalizowany jest przy ul. Dworcowej 20 w Szczecinie w neogotyckim budynku Poczty Polskiej. Głównym założeniem autorów pomysłu na ten klub jest wypełnienie go muzyką na żywo, która ma być grana tutaj prawie codziennie, imprezami na wysokim poziomie artystycznym oraz występami kabaretowymi, spotkaniami poetyckimi itp. wydarzeniami.
Organizacją życia artystycznego klubu zajął się znany szczeciński animator kultury Waldek Kulpa (wieloletni szef nieistniejącego już Studenckiego Centrum Kultury Kontrasty, prezes Stowarzyszenia SZOK - Szczecińska Offensywa Kulturalna, a ostatnio współpracownik znanego szczecińskiego klubu Rocker).
Weekendy wypełnione są zabawą na parkiecie prowadzoną osobiście przez menedżera klubu ds. artystycznych Waldka Kulpę oraz innych znanych szczecińskich prezenterów muzyki. W tygodniu od g.20 na scenie pojawiają się małe formy muzyczne (solo, duet). Studenci Akademii Sztuki, a także już znani muzycy grają na żywo na przeróżnych instrumentach, by umilić czas gościom klubu.

Browar Polski to klub muzyczny, ale zarazem największa piwiarnia w mieście, w której piwo z tanka podawane jest w kuflach półlitrowych i litrowych. Oprócz piwa napić się tutaj można wszelkich dobrych trunków alkoholowych i bezalkoholowych. Klub stawia również na bardzo dobre polskie jedzenie, w menu znajdziecie zatem żurek, golonkę, żeberka, schabowy czy chleb ze smalcem.

Klub oprócz dużej sali klubowej dysponuje mniejszymi salami doskonałymi na eventy firmowe, imprezy okolicznościowe (jedna na około 50 osób, druga na około 30, oprócz tego ta druga wyposażona jest w dodatkowy samodzielny bar).

Codziennie otwieramy od g.12, w niedzielę od.15. Zapraszamy!!!

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję