Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Senso City - Szczecin

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaSenso City
Adresal. Niepodległości 18/22
Muzykaklubowa, disco, muzyka na żywo
Kontakt tel.91 816 35 85, rez:600 751 752
Strona wwwhttp://www.sensoclub.pl/szczecin/
E-mailszczecin@sensoclub.pl


SENSO REVOLUTION
Senso Beach & Senso City

Wielka rewolucja w Senso - witamy Szczecin ! Jesteśmy dla was i z wami!
Słuchając głosu naszych klubowiczów dzielimy Senso na wersje beach & city.
Miejskie kluby Senso będą prezentowały łagodniejszą muzykę niż w Mielnie, Mielno pozostaje w dotychczasowej konwencji.

Senso Beach / MIELNO to klub w wydaniu wakacyjnym, nadmorskim. Wszelkie zasady i typ zabawy pozostają jak dotychczas, selekcja, vip roomy, dwa parkiety z różną muzyką, itd..

W mieście będzie funkcjonować Senso City, które w odróżnieniu od wersji Beach prezentować będzie łagodniejszy typ muzyki, hity dzisiejsze oraz najlepsze minionej dekady. W Senso City Szczecin nie będzie Vip roomu, cały lokal to jeden wielki VIP, każdy w mieście to osoba specjalna dla nas. We Wroclawiu Vip room zostaje. Jak zawsze gwarantujemy obsługę i ochronę na najwyższym poziomie. Wystrój i klimat w klubie oczywiście w stylu Senso. Wejście do klubu jest odpłatne i podlega selekcji wzrokowej, osoby nagannie ubrane lub pod zbyt dużym wpływem alkoholu nie będą wpuszczane.

Senso City Szczecin - to topowy lokal w samym centrum Szczecina, lokal kultowy po słynnym Babylonie, miejsce spotkań Szczecinian i wielu zagranicznych gości. Teraz my mamy tę perełkę i przywrócimy jej świetność z przed lat! Senso Szczecin wita! Lokal gustownie urządzony, komfortowe loże, 3 bary, kultura od wejścia... Weekendy to muzyka taneczna, hity nowe i stare, w tygodniu planujemy dni tematyczne, jeden dzień przewidziany jest na ostrzejszą muzykę Senso beach Mielno. Przewidziane są występy Senso Ladies Show, Chippendales, itp. oraz inne atrakcje.
Organizujemy wszelkie bankiety i imprezy okolicznościowe.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję