Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

The Liquid - Szczecin

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaThe Liquid
AdresBoh. Warszawy 34/35
Godziny otwarciawtorek-sobota 12-4, niedziela-poniedziałek 12-23
Muzykadubstep, d'n'b, hip hop, soul, r'n'b, trance, progressive, house, electro house, deep house, minimal, club hits, world hits
Selekcjazgodnie z wyznaczonym na konkretny dzień dresscode
Kontakt tel.+48 (91) 887 60 62
Strona wwwwww.theliquid.pl
E-mailinfo@theliquid.pl
Gastronomiakuchnia fusion


THE LIQUID to przestrzeń dla otwartych umysłów, przedsiębiorczych i dynamicznych ludzi. To pierwsza taka multifunkcjonalna i innowacyjna marka w Szczecinie. Z racji wielopoziomowego charakteru działalności, ta multifunkcjonalna przestrzeń wypełni swoim gościom każdą wolną chwilę. Zapewniając relaks, rozrywkę i kulturę. Tutaj będzie można smacznie i apetycznie zjeść w ciągu dnia oraz przeżyć niezapomniany wieczór w zdrowej i bezpiecznej atmosferze.

JEDEN OBIEKT W CZTERECH WYMIARACH

Liquid Lounge, Liquid Club, Liquid Hall to trzy wymiary, które zarówno będą działać niezależnie od siebie jak i łączyć swój potencjał tworząc czwarty wymiar, czyli jedną eventową przestrzeń na przygotowywane przez nas wydarzenia. W ten sposób powstaje obiekt gotów ugościć do 1100 osób. To kierunek, który wyznacza innowacyjność i styl życia dla każdego. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której każdy będzie czuł się bezpiecznie, a wydarzenia kulturalne i rozrywkowe osiągną poziom „lepiej niż być powinno”.

THE LIQUID LOUNGE to pierwszy wymiar THE LIQUID mogący ugościć do 200 osób. Funkcjonować będzie w ciągu dnia w formie miejsca, w którym można zjeść apetyczny lunch lub zorganizować spotkanie biznesowe.

W porze popołudniowej wykwalifikowani barmani serwować będą wyśmienite cocktaile, a DJ prezentować klimatyczną, chilloutową muzykę sprzyjającą odprężeniu i relaksowi. Wtedy też LIQUID LOUNGE stanowić będzie wstęp do wieczornej i nocnej rozrywki w drugim wymiarze jakim jest LIQUID CLUB.

W pierwszym wymiarze nie zabraknie przestrzeni na kameralne koncerty akustyczne, wernisaże, wystawy i inne wydarzenia kulturalne, działamy zgodnie z zasadą, że ogranicza nas tylko wyobraźnia.

THE LIQUID CLUB czyli drugi wymiar marki THE LIQUID. Club może ugościć do 600 osób. To nowoczesna przestrzeń wyposażona w nagłośnienie na najwyższym poziomie.

To technika, która zapewni odpowiedni odbiór muzyki i zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego melomana. Club wyposażony jest także w wysokiej klasy oświetlenie, multimedia, unikatowe elementy designu oraz autorskie rozwiązania LED.

W połączeniu z polityką jakości jest to miejsce, w którym w estetycznym i komfortowym otoczeniu każdy z gości może czuć się bezpiecznie i bez obaw oddać rozrywkowej uczcie. Drugi wymiar to także muzyka na żywo, gdzie niejednokrotnie DJ będzie współpracował z przeróżnymi instrumentalistami. Jesteśmy elastyczni i otwarci na świat dlatego też będziemy poszukiwać wszelkich form uatrakcyjnienia wieczornej klubowej rozrywki.

THE LIQUID HALL trzeci wymiar LIQUID to jedna z większych sal znajdujących się w centrum Szczecina. Format wydarzeń możliwych do zorganizowania w Liquid Hall jest wręcz nieskończony. Ta przestrzeń może ugościć do 500 osób.

Ogromny potencjał tego miejsca sprawia, że staje ono otworem między innymi wobec takich przedsięwzięć jak festiwale, wydarzenia muzyczne, gale, eventy korporacyjne oraz prywatne. To tylko kilka przykładów, bo cel jaki przyświeca temu miejscu jest taki sam jak w przypadku każdego innego wymiaru, to elastyczność i otwarcie na wszelkie pomysły i innowacje.

THE LIQUID jako całość to czwarty wymiar, który skupia w sobie trzy inne LIQUID LOUNGE, LIQUID CLUB, LIQUID HALL. Multifunkcjonalny obszar mogący ugościć do 1100 osób.

To platforma, która umożliwia realizację wydarzeń wielopoziomowych, w które zaangażowane są wszystkie pozostałe trzy wymiary oraz wydarzeń zupełnie od siebie niezależnych. W THE LIQUID ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieLoader
Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję