Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Studenckie wtorki i czwartk/ _Karaoke_

  • 2019-05-16
  • Szczecin, Champions Club - MK Bowling
  • start godz. 18
  • Impreza się już odbyła

Opis imprezy

Zapraszamy studentów we wtorki i czwartki na liczne promocje zarówno na grę w kręgle i bilard, jak i na wybrane produkty.
Bilard i Kręgle 50% taniej_
Zapraszamy od niedzieli do czwartku po godzinie 22:00 oraz w piątki i soboty po godzinie 24:00 na promocyjną grę w kręgle lub bilard.

_Druga godzina za 1zł_
Zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10:00 do 16:00.

_Dzban Gratis_
Od poniedziałku do czwartku zapraszamy Państwa na Dzban piwa lub napoju gratis. Dla osób, które wykupią co najmniej dwie godziny gry w kręgle od godziny 10:00 do 16:00 czeka niespodzianka!

_Oddajemy kasę_
Promocja dotyczy klientów, którzy wykupią co najmniej jedną godzinę gry w kręgle i co najmniej jedną godzinę postoju na parkingu w CH Galaxy oraz posiadają ważny bilet parkingowy.

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy Państwa serdecznie na szalone wieczory z karaoke do Champions Clubu. Każdy czwartek o godzinie 21:00 zapraszają Państwa Daria Nowak na zmianę z Maciejem Łagodzińskim oraz Dj'em Korbolem.
Każdy wieczór kończymy szaloną imprezą!
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję